o mnie

helena michel design

Helena Michel

projekt łazienki, prezentacja

MICHEL DESIGN – Helena Michel

Ukończyłam studia Architektury Wnętrz w Limeryku w Irlandii, Archeologię na UMK w Toruniu oraz Konserwację  Zabytków.

Architekturą wnętrz i grafiką profesjonalnie i z sukcesami zajmuję się od kilku lat. Projektowałam wnętrza oraz wykonywałam wizualizacje 3D dla klientów w Australii, Irlandii, Szkocji oraz w Trójmieście.

Mam za sobą również doświadczenie w nauczaniu projektowania wnętrz, komputerowej wizualizacji i animacji 3D w Instutucie Technologii w Limeryku w Irlandii (LIT) oraz w Gdańskim Instytucie Naukowym -DecorAtor- w Polsce.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy na archeologicznych projektach badawczych w Polsce, Republice Czeskiej oraz Irlandii na stanowisku archeologa, operatorów AutoCADa i dokumentalisty. Pracowałam także jako ilustrator i dokumentalista dla Krajowego Ośrodka Badań i Dokumentacji Zabytków w Warszawie.

kliknij tutaj aby zobaczyć nasze PORTFOLIO

co Tobie oferujemy:

W dzialalnosci projektowej jako Michel Design aranżuję i projektuję wnętrza prywatne, miejsca użyteczności publicznej: kluby, lokale usługowe, restauracje itp. Wraz ze sprawdzaoną ekipą wykonawców tworzę projekty „pod klucz”. Współpraca ze mną może mieć charakter kompleksowy lub dotyczyć niektórych etapów pracy.

Kompetencje architektra wnętrz łaczę z kompetencjami archeologów i konserwatorów zabytków w projektach aranżacji i adaptacji wnętrz w budynkach wymagających nadzoru archeologicznego.

Szanuję i słuchamy potrzeb Klientów, a zdobyta wiedza i poczucie piękna pozwalają mi tworzyć dla Ciebie wnętrza, w których poczujesz się dobrze, i które oddadzą Twoją osobowość.

Michel Design oferuje także Kursy Artystyczne, na których będziecie Państwo mogli rozwinąć swoje pasje i zainteresowania, oraz nabyć nowe umiejętności.
Wszystko w przyjemnej atmosferze, wsród podobnych do siebie ludzi, którzy czują potrzebę tworzenia, pasję dla sztuki, potrzębe zdobywania wiedzy i rozwoju własnego.

Zapraszam do wspólnego projektowania i rozwijania swoich artystycznych pasji!  🙂

projekt lazienki mieszkania pokazowego w Wejherowie

projekt rozbudowy z nadzorem konserwatorskim

adaptacja starej fermy, Co. Limerick, Irlandia

kurs projektowania wnetrz

kurs projektowania wnetrzhelena michel design gdansk

Reklamy